
Ігровий набір трюмо з аксесуарами, імітація косметики, шпильки
987 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7GT04A
+380 (95) 247-80-04
Vodafone- +380 (97) 281-21-24Київстар
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості:
У комплект входить
- Імітація косметики
- Шпильки
- Обруч
- Гребінець
- Виготовлено з пластику
Розмір іграшки: 52,5 х 30,5 х 28,5 см
Розмір упаковки: 31 х 11 х 53 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Shantou Jinxing Plastics Co., Ltd |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Дитячий туалетний столик |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 15 |
| Колір | Білий |
| Особливості | Мелодії, Світлові ефекти |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Розміри | |
| Ширина | 305 мм |
| Довжина | 525 мм |
| Висота | 285 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 987 ₴





