
Паззли Castorland (Польща) 102266 1000д
499 ₴
- Готово до відправки
- Код: 102266
+380 (95) 247-80-04
Vodafone- +380 (97) 281-21-24Київстар
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розмір коробки: 35×25×5 cm
Розмір головоломки: 68×47 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Castorland |
| Країна виробник | Польща |
| Тип пазла | Класичний |
| Вікова група | Від 12 років |
| Кількість складових елементів | 1000 шт. |
| Матеріал | Картон |
| Тематика | Мистецтво |
| Тип | Пазл |
| Розміри | |
| Довжина | 68 см |
| Ширина | 47 см |
| Упаковка | |
| Довжина упаковки | 350 мм |
| Ширина упакування | 250 мм |
| Висота упаковки | 50 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴



