
Дитячий навчальний комп'ютер 0505 б/в англійська та російська мова
279 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0505
+380 (95) 247-80-04
Vodafone- +380 (97) 281-21-24Київстар
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стан іграшки гарний.
Функції:
- Вимова букв і цифр
- Написання слів і цифр
- Гра "Пропущена буква"
- Встав відсутню літеру
- Напиши слово
- Єдине та множинне число
- Синоніми
- Антоніми
- Рахунок
- Гра "Врівноваж числа"
- Додавання
- Віднімання
- Множення
- Ділення
- Запам'ятай і напиши
- Натисни правильну літеру
- Друкуй слова
- Час
- Фігури: Підбери пару
- Зіграй мелодію
Для роботи потрібні 4 батарейки типу АА (R6).
Розмір іграшки 27 x 20 x 6 см
Розмір екрана 80 х 41 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Shantou Jinxing Plastics Co., Ltd |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Дитячий комп'ютер |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Блакитний |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти |
| Мови | Російська, Англійська |
| Ширина | 20 см |
| Довжина | 27 см |
| Висота | 7 см |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Вживані |
Інформація для замовлення
- Ціна: 279 ₴





