
Ігровий набір трюмо з аксесуарами, звук, підсвічування
833 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4083
+380 (95) 247-80-04
Vodafone- +380 (97) 281-21-24Київстар
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості:
- 19 предметів в комплекті для створення неперевершеного образу
- працює від 2 батарейок типу “АА” (в комплект не входить)
- дзеркало з підсвіткою та звуковими ефектами
- при відкритті дверцят лунає магічний звук
- аксесуари для створення зачісок і прикрас
Розмір іграшки: 47,5 х 27 х 31 см
Розмір упаковки: 43 х 7 х 35 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Shantou Jinxing Plastics Co., Ltd |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Дитячий туалетний столик |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 16-20 |
| Колір | Рожевий |
| Особливості | Мелодії, Світлові ефекти |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Розміри | |
| Ширина | 270 мм |
| Довжина | 475 мм |
| Висота | 310 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 833 ₴






