
Гоночний трек 550см, 2 машинки, 2 пульти, працює від батарейок та від мережі 220В
2 623 ₴
- Готово до відправки
- Код: A65-3A
+380 (95) 247-80-04
Vodafone- +380 (97) 281-21-24Київстар
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості
- 2 машинки в масштабі 1:64
- 2 змінні корпуси машинок
- 2 пульти дистанційного керування
- Сегменти треку з різнокольоровим підсвічуванням
- 2 варіанти складання
- Трек працює від 6 батарейок типу АА (не входять до комплекту) або від мережі 220 В (адаптер у комплекті)
- Довжина треку 550см.
Розмір зібраного треку 156х90х32 см
Розмір коробки: 68 х 7 х 38,5 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автотрек |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик, Метал |
| Протяжність дороги | 5.5 м |
| Довжина у зібраному вигляді | 1560 мм |
| Ширина у зібраному вигляді | 900 мм |
| Висота у зібраному вигляді | 320 мм |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Світлові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки, Мережа |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Довжина упаковки | 680 мм |
| Висота упаковки | 385 мм |
| Виробник | |
| Виробник | Soba |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 623 ₴





