
Гоночний трек 553см, 2 машинки, 2 пульти, працює від батарейок та USB
2 047 ₴
- Готово до відправки
- Код: JJ227-1
+380 (95) 247-80-04
Vodafone- +380 (97) 281-21-24Київстар
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості
- 2 машинки в масштабі 1:64
- 2 пульти дистанційного керування
- Трек працює від 4 батарейок типу АА (не входять до комплекту) або від будь-якого джерела живлення з USB виходом (5 В, 1–2 А)
- Довжина треку 553см.
Розмір зібраного треку 136х106 см
Розмір коробки: 46 х 7 х 44 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автотрек |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик, Метал |
| Протяжність дороги | 5.53 м |
| Довжина у зібраному вигляді | 1350 мм |
| Ширина у зібраному вигляді | 1060 мм |
| Колір | Чорний |
| Тип живлення | Батарейки, Мережа |
| Стан | Новий |
| Виробник | JJ |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Довжина упаковки | 460 мм |
| Висота упаковки | 440 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 047 ₴




