
Гоночний трек 366см, 2 машинки, 2 пульти, працює від батарейок та USB
2 193 ₴
- Готово до відправки
- Код: JJ206-1
+380 (95) 247-80-04
Vodafone- +380 (97) 281-21-24Київстар
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості
- 2 машинки в масштабі 1:43
- 2 пульти дистанційного керування
- Трек працює від 4 батарейок типу АА (не входять до комплекту) або від будь-якого джерела живлення з USB виходом (5 В, 1–2 А)
- Довжина треку 366 см.
Розмір зібраного треку 61х100 см
Розмір коробки: 60 х 8 х 48 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автотрек |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик, Метал |
| Протяжність дороги | 3.66 м |
| Довжина у зібраному вигляді | 1000 мм |
| Ширина у зібраному вигляді | 610 мм |
| Колір | Чорний |
| Тип живлення | Батарейки, Мережа |
| Стан | Новий |
| Виробник | JJ |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 80 мм |
| Довжина упаковки | 600 мм |
| Висота упаковки | 480 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 193 ₴




