
Модель металева тягач Peterbilt 389 Оптимус Прайм с парогенератором світло звук інерція відкриваються двері
862 ₴
- Готово до відправки
- Код: K179 A30
+380 (95) 247-80-04
Vodafone- +380 (97) 281-21-24Київстар
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості:
- тягач довжиною 21,5 см
- парогенерація
- підсвічування
- звуки транспорту
- інерція
- двері та капот відчиняються
- гумові шини
- ефекти працюють від 3-х батарейок ААА (не додано)
Розмір моделі 21,5 х 6 х 9 см
Розмір коробки 23,5 х 8 х 12 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Shantou Jinxing Plastics Co., Ltd |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Вантажівка, самоскид |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Червоний |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина | 215 мм |
| Висота | 90 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 862 ₴










