
Модель металева Mitsubishi Lancer Evolution IX масштаб 1:32 світло звук інерція відкриваються двері
612 ₴
- Готово до відправки
- Код: 12263Y
+380 (95) 247-80-04
Vodafone- +380 (97) 281-21-24Київстар
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Mitsubishi Lancer Evolution IX
Металева модель автомобіля з пластиковими деталями.
Модель з інерційним механізмом.
Двері, капот і багажник відчиняються.
Звукові та світлові ефекти працюють від трьох батарейок типу AG13 (у комплекті).
Масштаб 1:32
Розмір моделі 15 х 5.5 х 4,5 см
Розмір коробки 20 х 10 х 9 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TK Group |
| Країна виробник | Китай |
| Масштаб моделі | 1:32 |
| Висота | 45 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Колір | Жовтий |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Тип механізму | Інерційна |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Метал |
| Тип | Легковий автомобіль |
Інформація для замовлення
- Ціна: 612 ₴










