
Модель бульдозер 61715 металевий ківш звук світло
715 ₴
- Готово до відправки
- Код: 61715
+380 (95) 247-80-04
Vodafone- +380 (97) 281-21-24Київстар
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості моделі:
- металевий ківш
- має яскраве тематичне забарвлення
- відрізняється відмінною деталізацією;
- масштаб 1:40
- прогумовані колеса з протекторним візерунком
- обладнана інерційним механізмом
- при натисканні на модель вмикаються звуки і підсвічування
- виконана з пластику
Розмір моделі 27 х 8,5 х 11 см
Розмір коробки: 32 x 11 x 18 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TK Group |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Бульдозер |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Комбінований |
| Колір | Жовтий |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Ширина | 85 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Висота | 110 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 715 ₴








