
Набір для прикрашання волосся ТМ «Fun Game» 38911
275 ₴
- Готово до відправки
- Код: 38911
- +380 (97) 281-21-24Київстар
Створюйте свій власний стиль з ігровим набором «Студія краси» 38911 від "Fun Game"!
За допомогою спеціального пристрою з набору, дівчинка з легкістю зможе нанизувати намистинки на тонку пасмо волосся, створюючи неповторну зачіску.
Застосування:
1.Спочатку в потрібному порядку розподіліть намистини на пристрій для нанизування
2.Просуньте пасмо волосся в отвір пристрою і акуратно перетягніть кожну намистинку на пасмо
3.Щоб прикраси на волоссі трималися, закріпіть їх спеціальної бусиною
Комплектація:
- пристрій для нанизування намистин на волосся
- різнокольорові намистинки для волосся
- кольорові резиночки для волосся
- гребінець
- детальна інструкція на українській мові
Розмір коробки 34 х 6 х 25 см
Розмір пристрою для нанизування 28 х 4 х 5 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fun Game |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Перукар, салон краси |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 250 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Висота | 60 мм |
| Вага | 400 г |
- Ціна: 275 ₴




