
Ігровий набір Супермаркет 365 візок, продукти 22 шт. (коробка з вітрини)
302 ₴
- В наявності
- Код: 365
+380 (95) 247-80-04
Vodafone- +380 (97) 281-21-24Київстар
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Коробка з вітрини, злегка потерта по кутах. Усередині все нове.
Розмір візка 32 х 24 х 46 см
Розмір коробки 30 х 8 х 50 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Shantou Jinxing Plastics Co., Ltd |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Магазин, супермаркет |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 21-30 |
| Колір | Рожевий |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 240 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Висота | 46 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 302 ₴






