Іграшковий вакуумний пилосос - справжня знахідка для маленьких господарок!
Зручний, сучасний та компактний - він повністю повторює всі деталі справжнього аналога.
Під час роботи сміттєзбірник підсвічується та лунають характерні звуки роботи техніки.
Особливості:
- сучасна модель вакуумного пилососа
- 2 робочі насадки
- присутні додаткові ефекти: підсвічування та характерний звук роботи техніки
- працює від 5 батарейок типу АА (до комплекту не входять)
- пилосос виконаний з міцного первинного пластику
Розмір пилососа з подовжувальною трубкою і щіткою 16,8 х 15 х 60 см
Розмір коробки 53 х 10 х 19 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Shantou Jinxing Plastics Co., Ltd |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Дитяча побутова техніка |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 4 |
| Колір | Рожевий |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 150 мм |
| Довжина | 168 мм |
| Висота | 600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 859 ₴









