
Головоломка 3D-лабиринт куля 118 рівнів (XS 977-145)
326 ₴
- Готово до відправки
- Код: XS 977-145
- +380 (97) 281-21-24Київстар
Ця головоломка є прозорою сферою, виготовленою з пластика, усередині якої розміщений складний і заплутаний 3D лабіринт - нелегкий шлях, по якому повинен пройти маленьку кульку.
- Підходить і буде цікава для будь-якого віку, починаючи з 5 років
- Розвиває у дітей просторове мислення, а також такі важливі у сучасному світі якості, як моторика і усидливість.
- Яскраве і барвисте оформлення безумовно притягне Вашу дитину до цієї іграшки і викличе довгостроковий інтерес до неї.
- Подарує Вашій дитині радість пізнавальної активності не лише удома, але і на прогулянці, в дитячому саду або школі.
- 118 кроків від старту до фінішу, 3 точки входу
Діаметр кулі 16 см
Розміри упаковки : 17 х 17 х 11 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Star Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Головоломка |
| Тип пазла | Головоломка |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Наявність магнітів | Ні |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 170 мм |
| Ширина упакування | 110 мм |
| Висота упаковки | 170 мм |
| Розміри | |
| Діаметр | 16 см |
- Ціна: 326 ₴






