
Набір прибиральної техніки 3 шт. метал/пластик в коробці
221 ₴
- Готово до відправки
- Код: MH 259
- +380 (97) 281-21-24Київстар
Яскравий набір спецтехніки стане чудовим доповненням автомобільної колекції хлопчика.
Машинки відрізняються чудовою деталізацією та мають рухливі елементи, які придають грі більшу реалістичність.
Збирайте колекцію автотранспорту спеціального призначення та відтворюйте захопливі сюжети!
Особливості:
- набір включає 3 машинки спеціального призначення
- відрізняється яскравим забарвленням та чудовою деталізацією
- на кабіні водія розташовані проблискові маячки
- рухливі елементи, які додають грі більшу реалістичність
- іграшка виконана з металопластику
- машинки мають невелику вагу та компактні розміри
Масштаб 1:64
Розмір моделей: 8 х 3 х 4,5 см
Розмір упаковки 12,5 х 5 х 23,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Shantou Jinxing Plastics Co., Ltd |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набір машинок |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Помаранчевий |
| Ширина | 30 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Висота | 45 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Не інерційна |
- Ціна: 221 ₴









