
Пазли Castorland (Польща) 51236 500д Дружба
302 ₴
- В наявності
- Код: 51236
+380 (95) 247-80-04
Vodafone- +380 (97) 281-21-24Київстар
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розмір коробки: 32.5 × 22.5 × 5 см
Розмір головоломки: 47 × 33 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Castorland |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Класичний |
| Вікова група | Від 5 років |
| Кількість складових елементів | 500 шт. |
| Матеріал | Картон |
| Тематика | Транспорт |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 325 мм |
| Ширина упакування | 225 мм |
| Висота упаковки | 50 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 47 см |
| Ширина | 33 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 302 ₴



