
Парковка 92118 багаторівнева 4 яруси, моделі вертоліт і 3 машинки
801 ₴
- Готово до відправки
- Код: 92118
+380 (95) 247-80-04
Vodafone- +380 (97) 281-21-24Київстар
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Щоб грати з машинками було цікавіше, зберіть багаторівневу парковку.
Дитина із задоволенням розмістить на ній свій міні-автопарк.
- Зручний в'їзд і багато парковочных місць
- Дістатися до верхніх рівнів парковки допоможе підйомник
- У комплект входять мініатюрні моделі машин і вертоліт
- Аксесуари у вигляді обгороджувань і знаків допоможуть оформити ігровий простір
У комплекті:
- 3 машинки
- Вертоліт
- Деталі для складання
- Аксесуари
Розмір іграшки: 30 × 28 × 45 см
Габарити упаковки : 62,5 x 27 х 8 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Shantou Jinxing Plastics Co., Ltd |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Паркінг/гараж |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 280 мм |
| Довжина упаковки | 630 мм |
| Висота упаковки | 85 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 801 ₴






