McLaren 675LT
Металева модель автомобіля з пластиковими деталями.
- масштаб - 1:32
- модель опрацьована до найдрібніших дрібниць, що надає їй максимально реалістичного вигляду
- потужний інерційний механізм
- відчиняються двері, багажник, піднімається спойлер
- яскраве підсвічування фар
- реалістичні звукові ефекти (батарейки додаються)
Розмір моделі 16 х 8 х 4 см
Розмір коробки 18 х 9 х 8 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TK Group |
| Країна виробник | Китай |
| Масштаб моделі | 1:32 |
| Висота | 40 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Колір | Чорний |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Тип механізму | Інерційна |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Метал |
| Тип | Легковий автомобіль |
Інформація для замовлення
- Ціна: 491 ₴











