
Пістолет дитячий 6889-42, лазер, звук, світло, в кульку
221 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6889-42
+380 (95) 247-80-04
Vodafone- +380 (97) 281-21-24Київстар
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Грати в стрелялки - улюблена забава для дітвори!
Така зброя не залишить байдужим жодне хлопченя!
Сприяє розвитку координації, спритності, влучності, швидкості реакції.
Світлові і звукові ефекти, прозорий барабан, лазерна указка.
Працює від трьох батарейок типу АА (не входять в комплект).
Розмір в упаковці 22 х 14 х 7 см
Довжина пістолета 20 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти, Лазерний приціл |
| Матеріал | Пластик |
| Вікова група | Від 3 років |
| Тип | Пістолет |
| Тип живлення | Батарейки |
| Виробник | Shantou Jinxing Plastics Co., Ltd |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Ширина упакування | 140 мм |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Довжина упаковки | 220 мм |
| Висота упаковки | 70 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 221 ₴





