
Автомат SB 418 з м'якими кулями (типу NERF) на батарейках, 20 патронів, ліхтарик
1 258 ₴
- Готово до відправки
- Код: SB 418
- +380 (97) 281-21-24Київстар
Космічний простір таїть в собі безліч секретів, як і кількість лиходіїв, які мешкають в нім.
Для перемоги над злом юний герой завжди повинен мати при собі сучасну, потужну і багатофункціональну зброю.
Бластер SB 418 відповідає усім вищепереліченим критеріям, а також ідеально підійде для битв з космічним злом!
Футуристичний дизайн і ергономічна форма зброї відразу сподобаються відважному карапузові, а дальність стрільби і реалістичні звуки додадуть динамічності грі.
Особливості:
- сучасний футуристичний дизайн
- приємне колірне поєднання бластера
- високоточна деталізація з вилитими елементами на корпусі
- автоматична стрільба при натисненні на курок
- ефекти працюють від 3-х батарейок типу "АА"
- модель виконана з первинного пластика
- розвиває точність, кмітливість, логічне і стратегічне мислення
- допоможе утілити усі героїчні сюжети і гостросюжетні ігри
Комплектація:
- бластер
- 20 куль на присоске
Розмір автомата 53 х 26 х 7 см
Розмір коробки 58 х 30 х 7 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Shantou Jinxing Plastics Co., Ltd |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автомат |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | Присоски |
| Колір | Сірий |
| Максимальна дальність стрільби | 10 м |
| Тип живлення | Батарейки |
| Комплектація мішенню | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 530 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 280 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 580 мм |
| Ширина упакування | 80 мм |
| Висота упаковки | 300 мм |
- Ціна: 1 258 ₴









