
Конструктор Sembo 8502 джип Ford Bronco, інерція, відкриваються двері, 931 деталь
2 899 ₴
- Готово до відправки
- Код: 8502
- +380 (97) 281-21-24Київстар
Конструктор "Ford Bronco" від Sembo повністю сумісний з конструкторами інших фірм.
Набор з 931 деталі належить до розділу "Техніка", категорії "Машини".
Модель позашляховика для справжніх чоловіків створена в оригінальному жовто-чорному кольорі з широкою антигрязьовою гумою на чорних дисках.
Збільшений просвіт, двері, які відкриваються, додатковий інструмент на даху і дві потужні передні фари - як можна не закохатися в цей шедевр американської інженерної думки?!
Автомобіль обладнаний інерційним двигуном "Pull Back , що дозволяє створювати величезну кількість сюжетів зі світу екстремальних раллийних перегонів.
Відмінний подарунок для хлопчиків принесе немало задоволення як під час складання і гри, так і прикрашаючи виставкову полицю.
Розмір зібраної машинки 25,6 х 12,7 х 13,7 см
Розмір коробки 56 х 37,5 х 8 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SEMBO BLOCK |
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Блочний |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 6 років |
| Тематика | Транспорт |
| Кількість деталей | 931 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Помаранчевий |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Довжина упаковки | 560 мм |
| Ширина упакування | 80 мм |
| Висота упаковки | 375 мм |
- Ціна: 2 899 ₴






