
Конструктор iBLOCK PL-920-180 Транспортний вертоліт, 908 деталей, 2 фігурки
2 707 ₴
- Готово до відправки
- Код: PL-920-180
+380 (95) 247-80-04
Vodafone- +380 (97) 281-21-24Київстар
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктор iBLOCK Армія Транспортний вертоліт точно сподобається дитині, яка обожнює влаштовувати битви.
У наборі 908 деталей, изготовленых з якісного міцного пластика.
Зберіть реалістичний вертоліт синього кольору для війни.
Модель обладнана рухливими колесами і гвинтом.
Посадіть пілота на місце і вперед до бою!
У наборі:
вертоліт;
2 міні фігурки;
інструкція.
Виріб сумісний з конструкторами світових виробників.
Гра з конструктором iBLOCK розвиває уяву, увагу, дрібну моторику і логічне мислення.
Розмір упаковки : 56 х 8 х 37 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IBLOCK |
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Блочний |
| Вікова група | Від 6 років |
| Тематика | Авіація |
| Кількість деталей | 908 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Блакитний |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 560 мм |
| Ширина упакування | 370 мм |
| Висота упаковки | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 707 ₴



