
Конструктор Qman 14023 "Mine City" Roar SUV - 38, 275 деталей, 1 фігурка
941 ₴
- Готово до відправки
- Код: 14023
+380 (95) 247-80-04
Vodafone- +380 (97) 281-21-24Київстар
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Елементи конструктора надійно кріпляться між собою.
Гра з конструктором допомагає розвивати моторику пальчиків, уважність, усидливість, мислення і фантазію.
Деталі і елементи фірми Qman повністю сумісні з блоковими конструкторами Lego, Sembo, Sluban, Bela і багатьма іншими.
Виріб виготовлений з екологічного пластика, відповідає санітарно-технічним нормам і стандартам якості.
Рекомендований вік від 6 років і старше.
Розмір машинки 15 х 7,2 х 5,5 см
Розмір коробки : 34,5 х 25 х 6 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qman |
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Блочний |
| Стать | Для хлопчиків |
| Вікова група | Від 6 років |
| Тематика | Місто |
| Кількість деталей | 275 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 345 мм |
| Ширина упакування | 250 мм |
| Висота упаковки | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Оливковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 941 ₴




