
Набір для розкопок Комахи, ТМ "Danko toys" BEX-01-04
209 ₴
- Готово до відправки
- Код: BEX-01-06U
+380 (95) 247-80-04
Vodafone- +380 (97) 281-21-24Київстар
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
BUGS EXCAVATION — набір для юних дослідників-ентомологів, які вирішили присвятити вільний час пошуку та вивчення різних видів комах, що мешкають на нашій планете!
У цій коробці міститься пласт скам'янілої земної породи зі справжніми копіями комах, а також археологічний набір інструментів, необхідних для проведення розкопок.
Барвиста інструкція допоможе правильно підійти до процесу розкопок, а знайдені фігури стануть прекрасним трофеєм і колекційною іграшкою початківця ентомолога!
Комплект містить:
- скам'янілий шар земної породи із шістьма видами комах;
- стек;
- пензлик;
- інструкцію.
Розмір коробки 23.6 х 18,7 х 5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Тематика набору | Палеонтологія |
| Вікова група | Від 5 років |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 236 мм |
| Ширина упакування | 187 мм |
| Висота упаковки | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 209 ₴




