2013 Ferrari F70/F150 (LaFerrari)
Металева модель автомобіля з пластиковими деталями.
Модель з інерційним механізмом.
Двері та моторний відсік відчиняються.
Під час відчинення дверей або натискання на передню частину моделі світяться фари і задні ліхтарі та відтворюються звуки спортивного автомобіля.
Масштаб 1:32
Розмір моделі 15 х 6 х 4 см
Розмір коробки 18 х 9 х 9 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TK Group |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Висота | 40 мм |
| Масштаб моделі | 1:32 |
| Основні | |
| Тип | Легковий автомобіль |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Метал |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Нове |
| Тип механізму | Інерційна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 563 ₴











