
Машина металева KT5413P DODGE RAM 1500 (Police) 2019
306 ₴
- Готово до відправки
- Код: KT5413P
+380 (95) 247-80-04
Vodafone- +380 (97) 281-21-24Київстар
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
2019 RAM 1500 (Police)
Металева модель автомобіля з пластиковими деталями.
Модель з інерційним механізмом.
Двері відкриваються.
Модель автомобіля зроблена по ліцензії виробника.
Масштаб 1:46
Для дітей старше 3 років.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KINSMART |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 50 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Колір | Чорний |
| Тематика | Поліція |
| Основні | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Метал |
| Тип | Поліцейський автомобіль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Масштаб моделі | 1:46 |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 306 ₴










