
Конструктор Sembo "Винищувач Lockheed P-38 (Lightning) ", 429 деталей, 3 фігурки
1 306 ₴
- Готово до відправки
- Код: 207105
+380 (95) 247-80-04
Vodafone- +380 (97) 281-21-24Київстар
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктор Sembo "винищувач Lockheed P - 38 (Lightning) " - прекрасна розвиваюча іграшка.
Захоплюючий конструктор, зібравши який, вийде великий військовий винищувач. Фігурки чоловічків створюють повне відчуття атмосфери повітряних польотів.
Хороший дитячий конструктор відкриває простір для творчості, дає дитині можливість проявити свої здібності і допомагає розвивати їх.
Конструктори можуть покращувати дрібну моторику пальців у малюків, а у дітей старше логіку і уяву, фантазію і розрахунок пропорцій, а також багато що інше.
Виготовлений конструктор з екологічно чистих і що не видає запахів матеріалів.
Розмір коробки 42 х 30 х 6 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SEMBO BLOCK |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Для хлопчиків |
| Тип конструктора | Блочний |
| Кількість деталей | 429 шт. |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Тематика | Авіація |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 300 мм |
| Довжина упаковки | 420 мм |
| Висота упаковки | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 306 ₴




