
Паззли Castorland (Польща) 12701 120д
144 ₴
- Готово до відправки
- Код: 12701
+380 (95) 247-80-04
Vodafone- +380 (97) 281-21-24Київстар
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розмір коробки: 24.5×17.5×3.7 cm
Розмір головоломки: 32×23 cm
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Castorland |
| Країна виробник | Польща |
| Тип пазла | Класичний |
| Вікова група | Від 5 років |
| Кількість складових елементів | 120 шт. |
| Матеріал | Картон |
| Тематика | Тварини |
| Розміри | |
| Довжина | 32 см |
| Ширина | 23 см |
| Упаковка | |
| Довжина упаковки | 245 мм |
| Ширина упакування | 175 мм |
| Висота упаковки | 37 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 144 ₴



