
Пазли Castorland (Польща) 02368 20Maxi Гензель і Гретель
504 ₴
- Готово до відправки
- Код: 02368
+380 (95) 247-80-04
Vodafone- +380 (97) 281-21-24Київстар
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розмір коробки: 32.5×22.5×5 см
Розмір головоломки: 59×40 см
Характеристики
| Упаковка | |
|---|---|
| Висота упаковки | 50 мм |
| Ширина упакування | 225 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 325 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 59 см |
| Ширина | 40 см |
| Основні | |
| Тип пазла | Класичний |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Польща |
| Вікова група | Від 4 років |
| Матеріал | Картон |
| Кількість складових елементів | 20 шт. |
| Тип | Пазл |
| Тематика | Казки, кіно, мультфільми |
| Виробник | Castorland |
Інформація для замовлення
- Ціна: 504 ₴




