
Машина автоэкскаватор 899-4B інерція, світло, звук, рухливі деталі
855 ₴
- Готово до відправки
- Код: 899-4B
+380 (95) 247-80-04
Vodafone- +380 (97) 281-21-24Київстар
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Реалістичні моделі спецтехніки завжди притягали хлопченят будь-яких віків.
Юними дослідниками рухає інтерес дізнатися, яким чином працюють чудеса сучасної техніки, а докопатися до істини їм допоможе трейлер з екскаватором 899-4b.
Функції:
- 4 кнопки включають реалістичні звукові ефекти;
- світло проблискових маячків;
- рухливі елементи;
- інерційний механізм.
Ефекти працюють від 2-х батарейок типу "ААА" 1.5v (не входять в комплект).
Розмір іграшки 41х13х22 см
Розмір в коробці 45х16х26 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Shantou Jinxing Plastics Co., Ltd |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Екскаватор |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Жовтий |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Ширина | 130 мм |
| Довжина | 410 мм |
| Висота | 220 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 855 ₴











