
Машина 8065-2 спортивна звук, світло, форсаж в коробці
351 ₴
- Готово до відправки
- Код: 8065-2
- +380 (97) 281-21-24Київстар
Кожен хлопчисько був би радий отримати в подарунок модель гоночної машини, яка оснащена світловими і звуковими ефектами.
Разом з машинкою 8065-2 ваш малюк зможе грати найрізноманітніші сюжети, перебуваючи вдома, на прогулянці, в пісочниці або на пляжі.
Дана модель оснащена шістьма функціональними кнопками, п'ять з яких відповідають за звукові та світлові ефекти.
Кнопка у вигляді жовтого трикутника включає обертання задніх коліс на 5 секунд, завдяки чому машина може брати участь в гонках і виходити абсолютним переможцем.
Функціонування машинки супроводжується світловим ефектом.
Іграшка працює від 3-х батарейок типу «АА» 1.5 V.
Розмір в коробці 22х11х10см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Shantou Jinxing Plastics Co., Ltd |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гоночний автомобіль |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Висота | 80 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
- Ціна: 351 ₴










