
Неваляшка музыкальная с проектором 53470, мелодии, сказки, колыбельные на украинском языке
446 ₴
- Готово к отправке
- Код: 53470
- +380 (97) 281-21-24Киевстар
Музична мавпочка від "TK Group" стане вірним, потішним другом малечі від 18 місяців.
Окрім надзвичайно оригінального дизайну, іграшка має багато цікавих функції.
Мавпенятко навчить дитину українських пісень, розважить веселими мелодіями, заворожить проєктором зоряного неба та допоможе заснути завдяки заспокійливим колисковим мелодіям.
Особливості:
- музична іграшка має цікавий дизайн у вигляді мавпочки у бейсболці
- у верхній частині іграшки знаходиться яскравий проєктор зоряного неба
- при натисканні на проєктор, іграшка відтворює звуки барабана
- корпус іграшки виготовлений з якісного пластику
- закриває та відкриває оченята
- нижня частина мавпочки виконує роль неваляшки
- іграшка працює від 3-х батарейок типу “АА” (не додаються)
- на бейсболці розташовані 3 функціональні кнопки:
1 - увімкнення/музичні казки українською мовою
2 - колискові мелодії/регулювання гучності
3 - інструментальні мелодії/вмикання проєктора
- для перемикання режимів необхідно затиснути кнопку на 1-2 секунди.
Размер коробки 17,5 х 12 х 17 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TK Group |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Музыкальная игрушка |
| Возрастная группа | От 12-ти месяцев |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Коричневый |
| Особенности | Световые эффекты, Мелодии, Звуковые эффекты |
| Тип питания | Батарейки |
| Длина | 170 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Высота | 160 мм |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 175 мм |
| Ширина упаковки | 120 мм |
| Высота упаковки | 170 мм |
- Цена: 446 ₴










